TREBI Sp. z o.o. jest firmą z blisko 20-letnim doświadczeniem i wiodącą pozycją na rynku polskim, zajmującą się importem i sprzedażą opakowań jednostkowych do owoców i warzyw producentów włoskich, hiszpańskich i francuskich. Korzystając z naszego doświadczenia, proponujemy szeroki ich wybór- świetnej jakości i w atrakcyjnych cenach. Naszymi Klientami na rynku artykułów spożywczych są również producenci wyrobów garmażeryjnych, mięsnych oraz sieci hipermarketów.

Szeroki asortyment proponowanych przez nas towarów, pozwala dobrać odpowiednie opakowanie do rodzaju produktu, zwłaszcza tak delikatnego jak owoce i warzywa, by zabezpieczyć go przed uszkodzeniem podczas transportu.

Nasze opakowania spełniają wymogi UE, posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Nieustannie poszukujemy najlepszych rozwiązań, by proponować Państwu produkty będące odpowiedzią na wymogi dynamicznie zmieniającego się rynku spożywczego. Stale rozszerzamy naszą ofertę, zarówno o nowe wzory, jak i propozycje grup asortymentowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo takie produkty jak wytłoczki, tacki, pojemniki, jak również termozgrzewarki i folie do zamykania opakowań.

W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zapotrzebowaniem rynku zapewniamy:
– pomoc przy wyborze odpowiedniego rodzaju opakowania do określonego produktu;
– wygodny sposób składania zamówień;
– szybką i terminową dostawę towaru.

Współpracujemy z:

NESPAK DYNA PLAST VERIPACK SHARPACK GRAZIANI CARTON PACK